Aktualności

CZY ROZPOZNAJESZ TEGO MĘŻCZYZNĘ?

Data publikacji 12.04.2024

Komisariat I Policji w Zielonej Górze poszukuje mężczyzny, który podejrzewany jest o kradzież 2 walizek z zawartością w dniu 30 stycznia 2024 roku na ulicy Zjednoczenia w Zielonej Górze. Wszystkich z Państwa, którzy rozpoznają mężczyznę na zdjęciach prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z komisariatem.

Komisariat I Policji w Zielonej Górze prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży 2 walizek z zawartością ubrań, sprzętu elektronicznego oraz dokumentów na szkodę mieszkańca Zielonej Góry. Wartość strat pokrzywdzonego wyniosła ponad 2600 złotych. Kradzież miała miejsce w  dniu 30 stycznia 2024 roku w Zielonej Górze na ulicy Zjednoczenia.   

Nadzorujący sprawę Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze przychylił się do wniosku policjanta prowadzącej postępowanie i wydał postanowienie o upublicznieniu wizerunku podejrzewanego mężczyzny. Wizerunek sprawcy został zarejestrowany przez kamery monitoringu w sklepie w pobliżu miejsca zdarzenia.     

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciach proszone są o kontakt osobisty z Komisariatem I Policji w Zielonej Górze – Osiedle Pomorskie 8a, telefoniczny pod numerami: 47 7951329, 47 7951311 lub z dyżurnym jednostki pod numerem 47 7952411 bądź kontakt mailowy: komendant.kp1_zgora@go.policja.gov.pl.

Powrót na górę strony