Aktualności

CZY ROZPOZNAJESZ TYCH MĘŻCZYZN?

Data publikacji 15.09.2023

Komisariat I Policji w Zielonej Górze poszukuje 2 mężczyzn, którzy w nocy z 3 na 4 sierpnia 2023 roku przy ulicy Wrocławskiej ukradli paliwo ze sprzętu budowlanego na terenie Cmentarza Komunalnego w Zielonej Górze. Wszystkich z Państwa, którzy rozpoznają osoby na zdjęciach prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z komisariatem.

Komisariat I Policji w Zielonej Górze prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży paliwa oraz uszkodzenia wlewów do paliwa w sprzęcie budowlanym zaparkowanym na terenie Cmentarza Komunalnego w Zielonej Górze. Kradzież miała miejsce w nocy z 3 na 4 sierpnia 2023 roku. Sprawcy ukradli paliwo ze spycharek oraz uszkodzili zbiornik paliwa. Straty pokrzywdzonego wyniosły 5.900 złotych.  

Nadzorujący sprawę Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze przychylił się do wniosku policjantki prowadzącej postępowanie i wydał postanowienie o upublicznieniu wizerunku podejrzewanych mężczyzn. Wizerunki sprawców zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu na terenie cmentarza.    

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn widocznych na zdjęciach proszone są o kontakt osobisty z Komisariatem I Policji w Zielonej Górze – Osiedle Pomorskie 8a, telefoniczny pod numerami: 47 7951353, 47 7951311 lub z dyżurnym jednostki pod numerem 47 7952411 bądź mailowy: komendant.kp1_zgora@go.policja.gov.pl.

Powrót na górę strony