Aktualności

CZY ROZPOZNAJESZ TEGO MĘŻCZYZNĘ?

Data publikacji 05.09.2022

Policjanci z Komisariatu II poszukują mężczyzny podejrzewanego o kradzież roweru marki KTM Streetmaster w nocy 30.06/01.07 z klatki schodowej bloku przy ulicy Rydza Śmigłego 66. Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z komisariatem.

Policjanci z Komisariatu II Policji w Zielonej Górze zostali powiadomieni o kradzieży roweru marki KTM Streetmaster wartości 600 złotych z klatki schodowej bloku przy ulicy Rydza Śmigłego  66 w nocy z 30 czerwca na 1 lipca 2022 roku. Prowadząca sprawę funkcjonariuszka po sprawdzeniu zapisów monitoringu zainstalowanego w pobliżu miejsca zdarzenia ustaliła, że na nagraniach widoczny jest mężczyzna, który mógł dokonać tej kradzieży.

Nadzorujący sprawę Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze przychylił się do wniosku policjantki prowadzącej dochodzenie i wydał postanowienie o upublicznieniu wizerunku mężczyzny podejrzewanego o zniszczenie pojazdu.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na nagraniach oraz zdjęciach proszone są o kontakt osobisty z Komisariatem II Policji, ulica Szarych Szeregów 8, telefoniczny pod numerami: 47 7951263 lub 47 7951211 bądź mailowy: sekretariat.kp2_zgora@go.policja.gov.pl.

  • Mężczyzna z rowerem na klatce schodowej.
  • Mężczyzna na klatce schodowej.
Powrót na górę strony