Aktualności

CZY ROZPOZNAJESZ TEGO MĘŻCZYZNĘ?

Data publikacji 11.08.2022

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze poszukuje mężczyzny, który 21 kwietnia 2022 roku w sklepie „Biedronka” przy ulicy Zachodniej w Zielonej Górze dokonał kradzieży rozbójniczej. Wszystkich z Państwa, którzy rozpoznają mężczyznę na zdjęciu prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z zielonogórską komendą.

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej  Policji w Zielonej Górze prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży rozbójniczej w sklepie „Biedronka” przy ulicy Zachodniej w Zielonej Górze. Podejrzewany o to przestępstwo jest młody mężczyzna widoczny na zapisach monitoringu. 

Nadzorujący sprawę Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze przychylił się do wniosku policjanta prowadzącego postępowanie i wydał postanowienie o upublicznieniu wizerunku mężczyzny podejrzewanego o kradzież rozbójniczą. 

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciach proszone są o kontakt osobisty z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze przy ulicy Partyzantów 40, telefoniczny pod numerami: 47 7952171,  47 7952150 lub z dyżurnym jednostki pod numerem 47 7952411 bądź mailowy: sekretariat.doch.kmp_zgora@go.policja.gov.pl.

Powrót na górę strony