Aktualności

CZY ROZPOZNAJESZ TYCH MĘŻCZYZN?

Data publikacji 02.08.2022

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze poszukuje 2 mężczyzn, którzy 21 maja 2022 roku w sklepie „Biedronka” przy ulicy Kożuchowskiej w Zielonej Górze dokonali kradzieży rozbójniczej. Wszystkich z Państwa, którzy rozpoznają mężczyzn na zdjęciu prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z zielonogórską komendą.

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej  Policji w Zielonej Górze prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży rozbójniczej w sklepie „Biedronka” przy ulicy Kożuchowskiej w Zielonej Górze. Podejrzewani o to przestępstwo są dwaj młodzi mężczyźni widoczni na zapisach monitoringu. 

Nadzorujący sprawę Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze przychylił się do wniosku policjanta prowadzącego postępowanie i wydał postanowienie o upublicznieniu wizerunku mężczyzn podejrzewanych o kradzież rozbójniczą. 

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn widocznych na zdjęciach proszone są o kontakt osobisty z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze przy ulicy Partyzantów 40, telefoniczny pod numerami: 47 7952171,  47 7952150 lub z dyżurnym jednostki pod numerem 47 7952411 bądź mailowy: sekretariat.doch.kmp_zgora@go.policja.gov.pl.

Powrót na górę strony