Aktualności

Nowy dzielnicowy w Babimoście

Data publikacji 13.10.2021

Komendant komisariatu Policji w Sulechowie spotkał się z burmistrzem Babimostu aby pożegnać dotychczasowego i przedstawić nowego dzielnicowego, który od dzisiaj będzie pełnił służbę na terenie tej gminy. Dotychczasowy dzielnicowy będzie pełnił służbę w pionie dochodzeniowo-śledczym komisariatu w Sulechowie.

 

Dnia 11 października 2021 roku w Urzędzie Miasta w Babimoście odbyło się spotkanie Burmistrza Babimostu Bernarda Radnego z Komendantem Komisariatu Policji w Sulechowie komisarzem Wojciechem Trębskim, Kierownikiem Posterunku Policji w Babimoście aspirantem sztabowym Waldemarem Kurczabą wraz z dzielnicowymi Gminy Babimost. Celem spotkania było pożegnanie dzielnicowego sierżanta Piotra Czuby, który będzie pełnił służbę w wydziale dochodzeniowo-śledczym w Sulechowie.

W trakcie wizyty policjantów komendant przedstawił nowego dzielnicowego, którym został młodszy aspirant Tomasz Konopacki -  doświadczony  policjant, sumienny i często nagradzany za swoje zaangażowanie w sprawy mieszkańców podległego mu terenu. Zmianę miejsca pełnienia służby traktuje jako nowe wyzwanie i jednocześnie chęć sprawdzenia się na nowym terenie i w innym środowisku

Spotkanie z burmistrzem było doskonałą okazją do wręczenia listów gratulacyjnych za osiągnięcia z zakresu służby prewencyjnej na terenie Gminy Babimost oraz za zaangażowanie w pracy na rzecz społeczności lokalnej, dzielnicowej sierżant Darii Puchalskiej oraz dzielnicowemu sierżantowi Piotrowi Czubie.

Nowemu dzielnicowemu życzymy zadowolenia z pracy w nowej gminie, a odchodzącemu dzielnicowemu życzymy satysfakcji z nowo objętego stanowiska.

 

Powrót na górę strony