Aktualności

ZIELONOGÓRSCY I SULECHOWSCY POLICJANCI ORAZ PRACOWNICY POLICJI WŁĄCZYLI SIĘ W POMOC DLA DZIELNEJ ANI

Data publikacji 18.12.2020

Policjanci oraz pracownicy Policji z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze, z Komisariatu Policji w Sulechowie oraz zielonogórscy policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim włączyli się w pomoc dla Ani Orłowskiej chorej na rdzeniowy zanik mięśni. Na lek ratujący życie dziewczynki potrzeba aż 9,5 miliona złotych.

Podobnie jak kilka miesięcy temu zielonogórscy policjanci przyjęli wyzwanie i robili pompki dla małego chłopca chorego na rdzeniowy zanik mięśni, także teraz mundurowi jak i pracownicy Policji Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze oraz Komisariatu Policji w Sulechowie włączyli się w zbieranie funduszy na leczenie Ani Orłowskiej chorej na tę samą wyniszczającą chorobę. Na terapię genową potrzebne jest aż 9,5 miliona złotych.

W komendzie w Zielonej Górze i w komisariacie w Sulechowie zbieramy nakrętki, których pierwsza partia została już przekazana. Wielki karton nakrętek zebrali także zielonogórscy policjanci Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim. Zbieranie nakrętek trwa nadal. Na licytację prowadzoną dla Ani w Internecie przekazany też został Tygrys Lupo - maskotka lubuskiej Policji, który mamy nadzieję pomoże dołożyć kolejną kwotę do zbieranych funduszy.

Zachęcamy wszystkich do włączenia się i pomoc Dzielnej Ani z Zielonej Góry:

https://www.siepomaga.pl/ania

https://www.facebook.com/Dzielna-Ania-walczy-z-SMA-108043501064374/

Licytacje: https://www.facebook.com/groups/366566431147217