Aktualności

Koncert na 100-lecie

Data publikacji 18.10.2019

W minioną środę w Zielonogórskiej Filharmonii odbył się Koncert z okazji 100-lecia Polskiej Policji zorganizowany przez Komendę Miejską Policji w Zielonej Górze i Stowarzyszenie Bezpieczne Miasto. Zaproszeni goście mieli okazję zobaczyć i posłuchać Reprezentacyjnej Orkiestry Policji z Komendy Głównej Policji w Warszawie, a podczas uroczystości policjanci podziękowali za wsparcie samorządowcom, instytucjom i współpracującym organizacjom z zielonogórskiego powiatu.

Koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Policji z okazji 100-lecia Polskiej Policji w Filharmonii w Zielonej Górze był uroczystym zakończeniem jubileuszowych obchodów w zielonogórskiej komendzie. Gala była wspaniałą okazją do podziękowania za wsparcie i wieloletnią współpracę wszystkim samorządowcom, instytucjom i organizacjom z zielonogórskiego powiatu.  

 

Statuetki i medale jako symboliczne podziękowania za wsparcie odebrali – w imieniu Pani nadinspektor Heleny Michalak Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp. – Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp. mł insp. Bogdan Piotrowski, Prezydent Zielonej Góry Pan Janusz Kubicki, Vicestarosta Zielonogórski Pan Tadeusz Pająk, burmistrzowie i wójtowie zielonogórskiego powiatu oraz przedstawiciele organów administracji rządowej i instytucji samorządowych , służb mundurowych, prokuratur i organizacji pozarządowych z którymi Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze współpracuje od wielu lat w działaniach na rzecz bezpieczeństwa oraz zapewnienia ładu i porządku w Zielonej Górze i w całym powiecie.

 

Wspaniale prezentująca się w nowych galowych mundurach Orkiestra Reprezentacyjna Policji zagrała koncert, który poruszył widownię. Owacje na zakończenie i bisy były podziękowaniem publiczności za muzyczne przeżycia. Koncert z pewnością na długo pozostanie w pamięci wdzięcznych słuchaczy.

 

Autor zdjęć: Mariusz Kowalaszek

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 46.14 MB)

Powrót na górę strony